TRANSPORT I SPEDYCJA W KRAJU I EUROPIE

Transport i spedycja

w kraju i Europie

« Wybierz wersję
Przewóz ładunków międzynarodowy

Twój czas jest ważny. Jako specjaliści w branży przewozowej mamy świadomość, że dla Klienta w równym stopniu liczy się niezawodność, jak i terminowość. Z nami masz pewność, że Twój ładunek dotrze na wyznaczone miejsce o wyznaczonym czasie – w nienaruszonym stanie.

Rzetelność procentuje

Miło nam poinformować, że nasza firma została włączona do programu RZETELNA FIRMA, zrzeszającego jedynie godne zaufania i rekomendowane przez rzesze zadowolonych Klientów firmy.

Pojazdy

Nasza flota składa się z pięciu pojazdów, których gabaryty podajemy poniżej.

Są to: 4x Renault Master (rocznik 2011-2014) oraz Renault Mascott (rocznik 2009) z windą załadowczą.

 

Wszystkie samochody są wyposażone w GPS. Klient ma możliwość śledzenia trasy pojazdu i monitorowania postępu przewozu.

 

Nasza firma ma wykupioną polisę OC przewoźnika dla pojazdów. Suma ubezpieczenia ładunku w ruchu międzynarodowym wynosi 800 tys. zł. W zakresie przewozów kabotażowych na terenie Niemiec ubezpieczenie opiewa na kwotę 1,5 mln euro. Ze skanami polis mogą Państwo zapoznać się w dziale „Dokumenty”.

Renault Mascott (rocznik 2009)

Poniżej podajemy wymiary pierwszego pojazdu z naszej floty, w celu ułatwienia Państwu dopasowania swojego ładunku do któregoś z naszych aut.

 

szerokość: 2,15 m

wysokość: 2,15 m

długość: 5,80 m

 

kubatura: 26,81 cm3

Renault Master (rocznik 2011-2014) 10 EP

Poniżej podajemy wymiary drugiego pojazdu z naszej floty, w celu ułatwienia Państwu dopasowania swojego ładunku do któregoś z naszych aut.

 

szerokość: 2,10 m

wysokość: 2,30 m

długość: 4,85 m

 

kubatura: 23,42 cm3

Renault Master (rocznik 2011-2014) 10 EP

Poniżej podajemy wymiary trzeciego pojazdu z naszej floty, w celu ułatwienia Państwu dopasowania swojego ładunku do któregoś z naszych aut.

 

szerokość: 2,30 m

wysokość: 2,50 m

długość: 5 m

 

kubatura: 28,75 cm3

Renault Master (rocznik 2011-2014) 9 EP

Poniżej podajemy wymiary czwartego pojazdu z naszej floty, w celu ułatwienia Państwu dopasowania swojego ładunku do któregoś z naszych aut.

 

szerokość: 2,25 m

wysokość: 2,30 m

długość: 4,5 m

 

kubatura: 23,28 cm3

Renault Master (rocznik 2011-2014) 9 EP

Poniżej podajemy wymiary piątego pojazdu z naszej floty, w celu ułatwienia Państwu dopasowania swojego ładunku do któregoś z naszych aut.

 

szerokość: 2,25 m

wysokość: 2,30 m

długość: 4,5 m

 

kubatura: 23,28 cm3

Wyzwania

potencjały, możliwości

Naszą dewizą, którą nieustannie się kierujemy, jest motto: „Cokolwiek umysł ludzki jest w stanie wymyślić i w co uwierzyć, może też osiągnąć.” Napoleon Hill

Zadowolenie Klientów tworzy naszą markę

Wychodząc naprzeciw potrzeb Klienta, zajmujemy się również organizacją odpraw celnych. Współpracujemy z innymi przewoźnikami i firmami spedycyjnymi, dzięki czemu transport może odbywać się sprawnie, bez przeszkód i z nastawieniem na jak najbardziej optymalne spełnienie oczekiwań Klienta. W razie jakichkolwiek uwag czy sugestii, które pomogłyby nam jeszcze bardziej usprawnić kompleksową obsługę oferowaną przez naszą firmę – zapraszamy do kontaktu.